Poniżej znajduje się lista zajęć dodatkowych. Zajęcia oznaczone symbolem "*" są zawarte w czesnym, jednak można wykupić dodatkowe zajęcia ponad program.

Język angielski*

Szachy*

Gra, której historia sięga VI W. n.e., wpływa na rozwój strategicznego myślenia, analizowania i planowania. Jednocześnie wspiera świadomość własnych reakcji w sytuacji rywalizacji.

Zajęcia na basenie*

Pływanie w wodzie jest jednym z najczęściej zalecanych sportów wspierających prawidłowy rozwój mięśni oraz kości.Po więcej informacji zapraszamy na stronę http://www.delfinkinafali.pl/ .

Taniec*

Pierwsze wzmianki na temat tańca pochodzą z 3300 r. p.n.e. W starożytności pełnił m.in. funkcję przekazu międzypokoleniowego, natomiast do dziś pełni funkcję ekspresji siebie- swoich emocji, uczuć, napięć,...

Robotyka

Programowanie
z Giganci Programowania

W dzisiejszym świecie umiejętność programowania otwiera coraz więcej możliwości. Wspieramy naszych uczniów w rozwijaniu umiejętności poruszania się w świecie cyfrowym, jednocześnie stale pokazujemy wartości płynące z prawdziwych i bliskich relacji z innymi ludźmi.

Math Riders

Matematyka może być przyjemna, a zadba o to zespół Math Riders.

Akrobatyka

Joga dla dzieci

Joga ma wiele znaczeń, jednak u podstawy leży wzmacnianie kontaktu z własnym ciałem, integrowanie napływających bodźców i reagowanie zgodnie z rozpoznawaną w sobie potrzebą. W praktyce jogi dzieci uczą się zwracać uwagę na swój oddech i pojawiające się napięcia, znajdują konstruktywne mechanizmy rozładowywania ich i uspokajania.

Judo

Ju Jitsu

Ju Jitsu jest jedną z młodszych sztuk walki. Wzmacnia koordynację ruchową, uważność, uczy szacunku do przeciwnika i do kontaktu fizycznego.

Taekwondo Olimpijskie

Sztuka walki i samoobrony wywodząca się z Korei.

Zajęcia z logopedą

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie http://www.fontanna.pl/

Poniżej znajdują się zajęcia zawarte w czesnym, których nie można dokupić ponad program.

Warsztaty przyrodnicze*

Zajęcia wspierające rozumienie otaczającej nas przyrody, przybliżające proste zagadnienia związane zarówno z botaniką, jak i z geologią czy geografią.

Warsztaty naukowe*

Zajęcia mające na celu przybliżenie podstaw i zaciekawienie zjawiskami związanymi z chemią i z fizyką. Nauka poprzez eksperymenty i obserwację.

Warsztaty kulinarne z elementami dietetyki*

Wspólne przygotowywanie posiłków i jednoczesne poznawanie wartości poszczególnych składników. Zajęcia mają na celu wspieranie świadomości spożywanych produktów oraz pokazanie, że gotowanie może być przyjemne.

Warsztaty plastyczne*

Zajęcia wspomagające ekspresję, wyrażanie emocji i nastrojów. W ramach zajęć plastycznych dzieci będą uczyły się różnych form twórczości artystycznej- od rysunku, przez malowanie, po ceramikę.